Ala hotel

Přijeďte si odpočinout a načerpat novou sílu do našeho nadstandardně vybaveného 4* hotelu v Bystřici nad Pernštejnem na Vysočině. Hotel se může pochlubit novým wellness, což ocenil i portál SPA.cz a vyhlásil Ala hotel jako nejlépe hosty hodnocený wellness hotel v roce 2022.

Máme jednoduchou filozofii. Snažíme se, aby naši hosté měli u nás co nejlepší zážitek. Zajišťujeme jim skvělý spánek, výtečnou snídani, příležitost k relaxaci    a možnost si užít čas ve dvou, s rodinou nebo s přáteli. Stejně tak nabízíme pohodlné ubytování  po náročném pracovním jednání nebo služební cestě.

Wellness

V roce 2021 bylo na hotelu otevřeno nové wellness centrum, které slouží nejen pro zpříjemnění pobytu našich hostů, ale je určené i pro širokou veřejnost. Je rozděleno na veřejnou a privátní část.

Ve veřejné části najdete: vířivku pro 7 osob, finskou saunu, infra saunu a parní saunu, ochlazovací bazének, džber a sprchu a relaxační zónu s lehátky.

V privátní části se můžete těšit na: vířivku pro 5 osob, finskou či bio saunu dle přání a velké wellness lůžko.

Wellness je otevřeno každý den od 9.00 do 12.00 a odpoledne od 15.00 do 21.00. Vždy je nutná předchozí rezervace. Ta je možná prostřednictvím formuláře na webových stránkách: www.alahotel.cz, na tel. čísle +420 777 980 340 nebo emailem na: info@alahotel.cz. Poslední vstup je umožněn v 19.30. V ceně vstupu je zapůjčení osušky a prostěradla.

Masáže a jóga

Ani v následujícím roce 2022 jsme nezaháleli a pro hosty a širokou veřejnost jsme na hotelu spustili provoz velmi příjemných masáží. V nabídce máme jak klasickou relaxační, tak i sportovní nebo thajskou masáž.               I v případě masáží je vždy nutná předchozí rezervace. Ta je možná prostřednictvím formuláře na webových stránkách: www.alahotel.cz, na tel. č. +420 777 980 340 nebo emailem na: info@alahotel.cz. Nabídku masáží a informace k nim naleznete zde: https://alahotel.cz/masaze/

Jóga se na našem hotelu cvičí každé úterý a čtvrtek pod vedením zkušené lektorky. Její lekce si můžete rezervovat na telefonním čísle +420 731 170 912. Současně vždy informuje své klienty o veškerých změnách a novinkách. Součástí jógy bývá jednou      za určitý čas i meditace.

 

Přijďte si k nám užít zasloužený relax, načerpat novou energii, ať už jste místní nebo zdaleka.

Těší se na Vás celý tým Ala hotelu!

Kontakt

Adresa

Adresa

K Ochozi 1405, 593 01
Bystřice nad Pernštejnem
Telefon

Telefon

+420 777 980 340
Nahoru